مجتمع فرهنگی رفاهی غدیر یزد  واقع در  بلوار دانشجو- جنب پارک شادی  با امکانات رستوران , سالن همایش ,  تالار جشن عروسی , پارکینگ و نمازخانه آماده خدمات دهی و پذیرایی از میهمانان می باشد.

امکانات رفاهی :

رستوران با ظرفیت ۱۵۰نفر مجری طرح یکسان سازی و خدمات دهی به عموم که همه روزه ظهر و شب دایر می باشد.
سالن همایش با ظرفیت ۳۶۰نفر جهت برگزاری مراسم همایش اعم از فرهنگی, آموزشی,جشن فاغ التحصیلی و...

 در این مجموعه ۴ سالن جهت برگزاری مراسم ولیمه , جشن تولد و عروسی و... احداث شده  که           ظرفیت پذیرایی از ۱۴۰۰ نفر را به طور همزمان دارد.

زائرین، گردشکران و مسافرینی که قصد سفر و عزیمت از تهران به مشهد را دارند در مسیرشان از سمنان می گذرند و عموما بعد از دو یا سه ساعت به سمنان می رسند و یا بلعکس مسافرینی که از مشهد به تهران قصد سفر دارند عموما شهر سمنان و پارک ۱۷ شهریور سمنان را برای اقامت شبانه در چادرها انتخاب می کنند چون هم در میانه ی شهر است و هم دسترسی به امکانات بیشتری را در اختیار دارند. از سویی این پارک پر از گردشگران و زائران دیگری است که موجب می شود تا از امنیت بیشتری برای استراحت شبانه برخوردار شوند.

محل برگزاری جشن عروسی و برگزاری انواع مراسمات

رای سفارش آنلاین غذا (سفارش تلفنی یا حضوری غذا هنگام بر خط بودن و حضور اینترنتی در فودشاپس، با اطلاع از جزئیات آگهی مورد نظر ثبت و درج شده در این وبسایت)
می توانید از شماره تلفن های تماس و یا آدرس و نشانی غذا فروشی بهره برده و با مدیریت آنجا پیش از خرید غذا هماهنگ کنید. فروش غذا با هماهنگی غذا فروشی است و پایگاه فودشاپس هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت و اندازه خدمات و کارهای انجام شده از هر سو و افراد ندارد. محتوای کالباس ممکن است در این پایگاه نمایش داده شوند.